14-päevane taganemisõigus & kauba tagastamine

Lisainfo: https://www.ttja.ee/et/tarbijale/lepingud-ja-lepingust-taganemine

Kauba tagastamisega kaasnevad kulud kannab klient/tarbija.
14 päevane taganemisõigus kehtib uuele, kasutamata, puudusteta kaubale.
14 päevane taganemisõigus ei kehti originaal varuosadele!

Tagastatav kaup peab olema terve, puhas ja peab olema säilinud uue välimus ning kaup ei tohi olla kasutatud! Tagastamisel peab olema toode originaal pakendis ja pakend peab olema terve, puhas ja korralik! Kauba tagastamisel, pakkimisel, palume kasutada minimaalselt VAID läbipaistvat pakketeipi! Kaupa tagastades palume saata meie kontorisse Laagri, Vae 2 aadressile või Laagri Maksimarketi Omniva või Smartposti pakiautomaati.

Defektiga/puudusega tootele ei kehti 14 päevane taganemisõigus vaid kaup liigitub puudusega toote alla ja saadetakse tarnijale, kes saadab kauba garantiisse, mille jaoks kliendilt ehk tarbijalt küsitakse täiendavat infot paigalduse, demonteerimise ning vea/puuduse kohta, lisaks ka kuupäevad ning läbisõidud paigaldusel ja demonteerimisel.
http://www.allparts.ee/garantii/

Mittesobiva kauba korral kehtib 14 päevane taganemisõigus.
Peale 14 päeva tagastamine sõltub konkreetse kauba tarnijast.
Kui kauba ostu kuupäevast on möödas üle ühe kuu, tagastatakse tasutud summast osaline summa (60-80%) või kaupa tagasi ei osteta.
Tagastused vaatavad tarnijad üle ca. nädala jooksul, misjärel positiivse vastuse korral tagastatakse kliendi arveldusarvele tagastatud kauba eest tasutud summa/osaline summa.